PRINCESS  - w najprostszych słowach można określić jako replikę legendarnego zespołu QUEEN. Ta zagraniczna, 5 osobowa formacja, to znakomite, spektakularne widowisko na wysokim poziomie artystycznym, z udziałem charyzmatycznego wokalisty łudząco podobnego do nieżyjącego już Fredy Mercury'ego. Jego głos i sposób poruszania się na scenie sprawiają, iż przez cały czas trwania tego show wydaje się, że uczestniczymy w prawdziwym koncercie zespołu QUEEN.

        Podczas występu wokalista ma doskonały kontakt z publicznością, kilkakrotnie przebiera się używając przy tym charakterystycznych dla Mercury'ego rekwizytów, znanych nam z wideoklipów.

        W koncert wplecione są akustyczne wersje przebojów QUEEN, w których między innymi możemy podziwiać talent świetnego gitarzysty w jego solowych partiach. Formacja PRINCESS zagrała ponad 1.150 koncertów, w tym ponad 440 w Polsce. O jej profesjonalizmie i atrakcyjności dla widza niech świadczy fakt, że są miejsca gdzie grupa występowała po kilka razy na specjalne życzenie organizatorów i publiczności.

        W 2004 roku zespół zajął I miejsce oraz dostał nagrodę publiczności na I Europejskim Festiwalu Coverów w Leśnej "TAMA 2004".

INFO

AKCE

FOTO-REPORT

DOWNLOAD

FORUM

KONTAKT


Ozvučení Vašich akcí

Kofola Music Club