PRINCESS  předvádí skvělou show nejznámějších hitů Freddie Mercuryho a skupiny Queen. Hudebníci z Krnova přesvědčivě zvládají rukopisy legendární kapely a v čele se skvělým představitelem Freddieho dokáží během několika okamžiků rozezpívat a vtáhnout posluchače do atmosféry svého vystoupení a navodit příjemnou náladu skladbami britské skupiny.

        PRINCESS  se představuje na hudební scéně jako revivalová kapela od počátku roku 1997. Díky širokému spektru posluchačů a milovníků hudby Queen se řadí s 1.150 odehranými koncerty mezi přední oblíbené revivalové skupiny.

        PRINCESS  se těší nebývalému zájmu v Polsku, ve kterém má kapela za sebou více než 440 koncertů na open air akcích, včetně setkání s předními polskými skupinami a interprety ( Lombard, Urszula, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Bajm, Brathanki, Feel a další ). V roce 2004 získala kapela v Polsku 1. místo na evropském "Festiwalu Cowerów Tama 2004" a Cenu publika mezi kapelami s mezinárodní účastí. V polském městě Plock roku 2007 Princess vystoupili i před britskou legendou hard rocku, skupinou Uriah Heep. Kapela uskutečnila i několik desítek vystoupení na Slovensku, v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

        Úspěšným krokem zájmu o Princess jsou i odvysílaná vystoupení v zábavných pořadech televizí Prima, Nova, ČT a také na polských regionálních stanicích včetně TVP2. Mimo jiné skupina vystupovala v mnoha doprovodných programech na různých mezinárodních závodech a soutěžích ( MS juniorů v krasobruslení, Motocyklová šestidenní, závody trucků v Mostu, automobilová rallye Bohemia cup, mezinárodní závody dragsterů v německém Cottbusu, Winter park v Berlíně aj ).

        Mezi oblíbenými a známými skladbami Queen můžete v našem podání slyšet:

  I want to break free
  A kind of magic
  Radio Ga Ga
  We are the champions
  Show must go on

Věřím, že jsem ve Vás vzbudil zájem o tuto hudební show a dovoluji si Vám nabídnout některou z možných variant:

do 40 min. hudební blok ( halfplayback ) - diskotéky, plesy, taneční zábavy, společenské večírky apod.
do 90 min. koncertní blok ( live ) - toto vystoupení je možno předvést i ve více blocích.

Typy vystoupení, na kterých skupina vystupuje:
        Koncerty v kulturních střediscích a divadlech, v klubech, firemní akce a večírky, festivaly, reprezentační plesy, městské slavnosti, soukromé akce, pivní slavnosti, oldies party. Dále pak v doprovodných kulturních programech při módních přehlídkách, sportovních akcích, konferencích a spoustě dalších.

 

        V případě zájmu Vám mohu nabídnout některé z dalších revivalových skupin domácí scény, které se díky několikaleté spolupráci se zahraničními partnery úspěšně představily i v zahraničí.

        Elvis Presley  *  ZZ Top  *  The Beatles  *   U2  *  Abba  *  Deep Purple  *   Smokie  *  Apples  *  a další.

INFO

AKCE

FOTO-REPORT

DOWNLOAD

FORUM

KONTAKT


Ozvučení Vašich akcí

Kofola Music Club