Fotoreport:


       "Januarové akce"

        10. 1. 2010  |  Olawa - Polsko

        Na první letošní koncert jsme se vypravili 10. ledna v době sněhových kalamit do polského města Olawa na akci, která se již po osmnácté konala pod otevřeným nebem v mnoha polských městech po celé republice. Jedná se o charitativní finanční sbírkovou akci sledovanou médii, spojenou s kulturním programem a soupeřením mezi městy o nejvyšší výtěžek, kdy pak tyto obrovské peníze jsou věnovány na výbavu onkologických nemocnic a jiné pomoci pro děti. Na open air živáče v takové zimě jsme v Polsku celkem přivykli, ale kosička byla taková, že než se dohrálo, zalil led všechny dveře na autě a nešly otevřít.


        15. 1. 2010  |  Praha - Žofín

        Další víkend plesujeme naopak v přetopeném Žofíně. Vystoupení na půlnoc, lidi se bavili skvěle i bez tanga a foxtrotu, jenom se vždy zbavit ostychu. V 01.30h ještě čempions, pak dj Hrdinka pouští plajér a my valíme do Brna chvíli chrnět, protože nás čeká šichta v Brně.


        16. 1. 2010  |  Brno - Voroněž

        Do hotelu Voroněž navážíme aparaturu i PAčko už od oběda. Zhostili jsme se programového chodu a ozvučení celého odpoledne i večera slavnostní události firmy Starlife. Kromě našeho vystoupení se na eventu objevili Beatles revival, Elvis Presley a taneční show Jacksona. Po pátečním odjezdu na akci se v neděli po obědě nakonec vracíme domů.


        22. 1. 2010  |  Kolín - Staré Lázně

        V pátek jsme započali novou třídenní akci "sezení v autě". Start začal směr Kolín na ples stavební firmy Eurovia (SSŽ). Cestou si rezervujeme nocleh v Kutné Hoře, ať máme před cestou do rakous kde přespat. Opět hrajeme pozdě v noci, nad ránem už nám z toho noclehu moc nezbylo, ale tak alespoň cosi...


        23. 1. 2010  |  Leoben - Rakousko

        Aby zlí jazykové neprudili, tak jsme si střihli jednu sklepní klubovku v městě Leoben v Rakousku. Z Kutné Hory to bylo nějakých 400km. Mno, klubová klasika... do půl jedenácté reprorambajs, guláš s chlebem, nějaké pivo, Slzy od Stalina z domu nám vylemtal rádoby místní fotograf. Potom konečně kýžená chvíle na scénu, během hraní už pak čas letí rychle. Bez přídavků nešlo odejít ... "Zugabe, Zugabe, Zugabe" ... Rockové doupě sice nabídlo pět lůžek, ale ta kosa na pokoji nešla vydržet. Dočkali jsme se nedělního rána s jinovatkou pod nosem, naskákali jsme do auta, abychom nakonec přijeli po 470 km do 20 stupňového mrazu.

<< Back


INFO

AKCE

FOTO-REPORT

DOWNLOAD

FORUM

KONTAKT


Ozvučení Vašich akcí

Kofola Music Club